HOME » TORNOOIEN » TORNOOIEN 2020 » 2de BEKUBBST DEROP!!! SOLO-KUBB-TORNOOI '10/04/20'

2de BEKUBBST DEROP!!! SOLO-KUBB-TORNOOI '20

FLYER

INFO

Na het succes van onze 1ste editie gaan we een vervolg geven aan ons SOLO-Kubb-Tornooi.
Vrijdagavond 10 april 2020 van 18u30 tot 0u30 vindt het '2de Bekubbst Derop!!! SOLO-Kubb-Tornooi' plaats op het voetbalterrein van VK Eeksken te 1745 Opwijk. 

Verleden jaar mochten we 48 solisten ontvangen uit 4 verschillende landen (België, Nederland, Frankrijk en Duitsland). We kregen een heel mooi deelnemersveld bij elkaar met als gevolg dat we zeer mooie kwartfinales tegemoet gingen. Uiteindelijk trok Kim 'Belgian Bastard' Heremans aan het langste eind in de finale tegen Kim 'Wally' Wallaert, de 3de plaats ging uiteindelijk Kenny 'Kenny J' Corsus ...

Ons SOLO-Kubb-Tornooi staat open voor zowel jong als oud, amateur of pro en vrouwen en mannen ...

Inschrijven doe je door middel van een email te sturen naar bekubbstderop@outlook.com met al je gegevens (naam, nickname, gsm, herkomst & ploegnaam).

Hopend op een evenmooi deelnemersveld als verleden jaar wensen we alle kubbers alvast veel succes tijdens het seizoen 2020 ...

TORNOOIFORMULE

We starten via het 'DMK-systeem', waarin we 7 wedstrijden gaan spelen van 1 set tegen 7 verschillende tegenstanders.
Nadien spelen we via rechtstreekse uitschakeling verder tot iedereen zijn plaats gekend is. De eerste 16 spelen voor de plaatsen 1 tot en met 16 (spelen naar 2 winnende sets richting finale en kleine finale, verliezers spelen nadien verder naar 1 set), de volgende 16 spelen dan voor de plaatsen 17 tot en met 32 (1 set), en zo gaan we verder ...

INSCHRIJVINGEN

1. Ludovic Langlois - Obelix πŸ‡«πŸ‡·
2. Olivier Delannoy - Kubbrick πŸ‡«πŸ‡·
3. Nils Schoeters - Schoeters
4. Frank Bewaert - Fazant
5. Gert Vos - Tita
6. Kim Heremans - Belgian Bastard - (winnaar tornooi '19)
7. Mario Checinsky - Boelleke
8. Jürgen Mommerency - Mommy
9. Leon Mommerency - Kubbfu Panda
10. Stefan Ooms - Stefanos
11. Siebe Ooms - Junior
12. Henrik Menger - Henning Geröllheimer πŸ‡©πŸ‡ͺ
13. Wolfgang Menger - Wolli πŸ‡©πŸ‡ͺ
14. Wolfgang Köhler - Kubbaholic πŸ‡©πŸ‡ͺ
15. Davy Stallaert - Stallone
16. Andres Beeckman - Dr. Dré
17. Frédèric Homerin - Pépé
18. Sullyvan Bougeâtre - Sülky
19. Marco Lindenschmidt - ... πŸ‡©πŸ‡ͺ
20. Olaf Klemt - ... πŸ‡©πŸ‡ͺ
21. Luc Huysmans - Lucky Luke
22. Annabel Georges - Djorges
23. Stef Steyaert - the Stifler
24. Stijn Gemonpré - Joe Dalton
25. Robbin Van Damme - William Dalton
26. Douwe De Bock - Jack Dalton
27. Sacha Vandenbogaerde - Averall Dalton
28. Hugo Georges - James
29. Brecht Van Durme - Faroek
30. Jan Boogemans - Ginger Jack
31. Jelle Timmermans - Jay Tee
32. Ghilain Wittevrongel - Gylain

33. Stef Dierickx - Stef de Stuntpiloot
34. Tom Vanbiesen - Doctor Doom
35. Wouter Verhasselt - the Black Knight
36. Aster De Meersman - Freddy Dropstick
37. Domien Debergh - Scorpio
38. Kim Wallaert - Wally - (2de tornooi '19)
39. Bram Bertels - Beir van de Kempen
40. Shari De Win - Ragga
41. Urban Helanderz - ... πŸ‡ΈπŸ‡ͺ
42. Danne Pettersson - ... πŸ‡ΈπŸ‡ͺ
43. Yannick Pille - Facteur
44. Yentel Castrel - Castrel
45. Yorne Castrel - de Kleine
46. Jens Dieltjens - Den DieltJENS
47. Christophe Bouissonnié - Ordralfabétix πŸ‡«πŸ‡·
48. Nicolas Levesque - Abraracourcix πŸ‡«πŸ‡·
49. Kenny Corsus - den Bompa (3de tornooi '19)
50. Johnny Brument - Jolitorax πŸ‡«πŸ‡·
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.